Kawa z mniszek lekarski na wątrobę.

Rate this post

Wiadomo, że stan naszej skóry jest powiązany z prawidłową pracą wątroby. W łuszczycy bardzo ważne jest dbanie o ten organ.
🏥Sprawdziłem na sobie i nastąpiła duża zmiana na plus.
🍵Warto wspomagać się ziołami typu: ostropest plamisty, korzeń mniszka lekarskiego, ziele dziurawca czy karczoch.

🛒Ostatnio trafiłem w Lidlu na ciekawią kawę z mniszka lekarskiego.
W składzie ma 100% wypalanego korzenia mniszka lekarskiego.
🙌Co interesujące taką kawę możesz sam zrobić.
Wystarczy, że wykopiesz korzeń i oczyścisz. Następnie suszymy, kroimy i prażymy w piekarniku. Na koniec do młynka i mamy własna eko kawę.
👩‍⚕️Taki napój polecany jest na poprawę trawienia i wspomaganie pracy wątroby. Po prostu to taki naturalny „detoks organizmu”.
Ma taki orzechowy słodkawy posmak.

🔖Cena w Lidlu: ok 9 zł

Próbowałeś już❓🤔Jeśli tak, koniecznie podziel się swoją opinią w komentarzu 😊

Jeden komentarz do “Kawa z mniszek lekarski na wątrobę.”

  1. Polecam na łupież, na bardzo suchą skórę głowy, łuszczyce głowy i nie tylko maseczkę na włosy przed myciem : żółtko, kilka kropel oleju konopnego , kilka kropel cytryny. Maseczkę o konsystencji majonezu wetrzeć w skórę głowy na pół godziny przed myciem, owinąć głowę ręcznikiem. umyć czeskim szamponem Capillus saborea nie używać odżywki.Kurację stosować w miarę potrzeby także na inne problemy z włosami i skóra głową jak łuszczyca …szampon jak i olejek znajdziecie na konopiafarmacja pl na łuszczycę skóry nie tylko głowy pomoże maść konopna retter za 36,90 zł tylko szukajcie tą z hologramem oryginalna receptura bo ta bez jest jakaś inna … od środka 3 x 5 kropel dzienie pod język i do maści dodawać olej cbd 5 % decarboxylated firmy essenz ……mam wszystko sprawdzone polecam !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *